DRUKARNIA
FOTO
PRODUKTY
GOTOWE PRODUKTY

Proste działanie

To nie ilość funkcji systemu programu decyduje o jego popularności (choć mamy ich wiele), a to z jaką łatwością sięga po nie klient. Wiemy o tym w digitalprint.pro, dlatego każda z naszych funkcjonalności jest zoptymalizowana, by nasi klienci mogli sprawnie poruszać się po systemie bez żadnego przeszkolenia. Podręczny system pomocy dostępny w każdym module systemu podpowie i doradzi, byś czuł się w nim komfortowo.

Dla Twoich klientów opracowaliśmy prosty mechanizm, który umożliwi mu całkowicie samodzielną konfigurację swojego produktu, nawet bez konieczności zakładania konta, a dla zarejestrowanych specjalnie przygotowaną strefę klienta, gdzie będzie on mógł prześledzić historię swoich zamówień, ponownie wydrukować fakturę lub też uzupełnić brakujące materiały.

System płatności to element, na którym w digitalprint.pro skupiliśmy wiele uwagi. Naszym priorytetem było bezpieczeństwo, dlatego bez względu na to, czy Twoi klienci zdecydują się na płatności online, przelewem, bądź zechcą zapłacić za przesyłkę osobiście możesz być pewien, że transakcja zostanie dokonana łatwo, szybko i przyjemnie.