DRUKARNIA
FOTO
PRODUKTY
GOTOWE PRODUKTY

Plakat

Zachowaj swoje wspomnienia w formie plakatu!

Zamień swoje ulubione zdjęcia na wspaniały plakat, który odmieni Twoje wnętrze. Możesz oprawić plakat w ramkę, powiesić na ścianie lub umieścić w antyramie. Z pewnością dodasz tym uroku swoim wnętrzom. W prosty sposób uzupełnij wystrój swojego mieszkania lub domu. Plakaty sprawdzaja sie też doskonale we wnętrzach biznesowych oraz powierzchniach handlowych jako nośnik reklamowy lub w celu poprawienia wizerunku. Druk realizowany jest na wysokiej jakości papierze plakatowym o gramaturze 200 g/m2 w technologii ekosolwentowej i lateksowej przyjaznej zdrowiu i środowisku. Wydruk jest bezwonny i bez obawy możesz zawiesić plakat w pokoju dziecka, salonie czy kuchni.


Ponad 40 milionów motywów do wyboru!
Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Korzystając z naszej bazy zdjęć i ilustracji masz dostęp do 40 milionów pomysłów na odmianę swojego wnętrza. Aby ułatwić Tobie wybór w zaprojektowaniu plakatu, nasi specjaliści wyselekcjonowali ponad 50 tysięcy motywów posegregowanych w kategorie tematyczne. Możesz dodać także swoje zdjęcie, teksty i kliparty. Prosty kreator ułatwi Tobie zaprojektowanie plakatu.

Zacznij już teraz!

Przejdź do naszej galerii

Wybierając dowolny motyw z naszej galerii masz gwarancję, że każde wybrane przez Ciebie zdjęcie posiada opłaconą licencję, niezależnie od tego w jakiej wielkości jest plakat. Na cenę końcową produktu składa się koszt wykupienia licencji + koszt wydruku. Możesz oczywiście skorzystać z własnych zdjęć wtedy zapłacisz tylko za sam plakat. W takim wypadku nasi specjaliści potwierdzą czy przesłane zdjęcie jest w wystarczającej jakości nadającej się do druku.

Drukujemy na jednych z najnowocześniejszych na rynku ploterach marki Epson i HP. Drukujemy w technologii ekosolwentowej na ploterach marki Epson i technologii lateksowej na ploterach HP. Wydruki nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji, są bezwonne, dzięki czemu idealnie nadają się do szczególne do pomieszczeń w których przebywają dzieci. Stosujemy tylko oryginalne tusze marki Epson i HP co gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów w najwyższej jakości druku.

Pakowanie

Przykładamy dużą uwagę do starannego zapakowania każdego produktu. Każdy plakat zwijany i zabezpieczony folią stretch. Całość pakowana jest w specjalną kartonową tubę, która zabezpiecza produkt przed uszkodzeniem w transporcie. Tuba dodatkowo wkładana jest do pudełka z tektury falistej. Gwarantuje to bezpieczną przesyłkę do Klienta

Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl Fotoplakaty Grewe.pl